Automat do przekąsek
Zimne napoje, słodycze i snacki bez wychodzenia do sklepu

Automat do przekąsek świetnie sprawdza się w sprzedaży produktów impulsowych – znanych i lubianych markowych słodyczy, napojów i przekąsek, po które sięgamy bez wahania, gdy chcemy zaspokoić nagłe pragnienie albo apetyt na “coś smacznego”. Wystarczy chwila i już możemy delektować się ulubionym smakołykiem! Automat do przekąsek to rozwiązanie trafione w dziesiątkę!

Dlaczego warto?

Automaty sprzedające napoje w butelkach, puszkach oraz artykuły spożywcze (i nie tylko) różnej wielkości to popularne i efektywne rozwiązanie. Nowoczesny wygląd oraz podświetlenie zapewniają atrakcyjną ekspozycję produktów w urządzeniu. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji automat do przekąsek zachowuje maksymalną pojemność nawet przy kompaktowych rozmiarach. Możliwość regulacji temperatury wnętrza pozwala na sprzedaż produktów wymagających schłodzenia, a intuicyjny interfejs oraz ergonomiczna komora odbioru z blokadą antywłamaniową – wygodne i bezproblemowe użytkowanie. Warto wybrać najlepszy automat do przekąsek od Ideal Cafe!

Asortyment produktów w urządzeniu dostosowany do potrzeb konsumenta

Szeroki asortyment: słodycze (batoniki, cukierki, wafle, drażetki, ciastka, croissanty), snacki (chipsy, chrupki, paluszki, krakersy), woda mineralna, soki i napoje owocowe, napoje energetyczne, napoje gazowane w puszkach…

Znane i lubiane marki: Coca-Cola, Pepsi, Tymbark, Kubuś, Mars, Snickers, Lion, Bounty, Kitkat, M&M’s, Tymbark, Red Bull, Lays, Paola, Knorr, Cisowianka, Nałęczowianka i wiele innych.

Co zyskujesz:

  • Szeroki wybór urządzeń: idealnie dobrany automat do przekąsek
  • Kompleksową usługę: automat do przekąsek, który działa niezawodnie
  • Duży wybór przekąsek, słodyczy, zimnych napojów

WYŚLIJ ZAPYTANIE, ODDZWONIMYSkładający/a oświadczenie wyraża zgodę przedsiębiorcy: Ideal Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Pogodna 63/1, NIP:5422809465, Regon: 052206155, KRS: 0000492682 - Administratorowi - na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), b) i c) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w zakresie: przetwarzania i profilowania, w rozumieniu art. 4 pkt 2 i art. 4 pkt 4 tego rozporządzenia. Składający/a oświadczenie zapewnia, iż: został/a poinformowany/a o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, a wycofanie zgody jest równie łatwe jak jej wyrażenie; dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych; zna cel przekazania przez siebie danych osobowych do przetwarzania; ma dostęp do danych osobowych z prawem ich: sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody na przetwarzanie; może także wnieść skargę do organu nadzorczego, tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Administrator usunie przekazane sobie dane osobowe niezwłocznie, po ustaniu przyczyny ich dobrowolnego przekazania.