Kącik kawowy. Na stacji paliw, w sklepie, dla Ciebie

Kawa, która się sprzedaje

Przyciąga klientów. Zaspokaja potrzebę wypicia dobrej kawy. Rozbudza apetyt na dodatkowe zakupy. Zapewnia dodatkowy dochód i zwiększa obroty – wszędzie tam, gdzie ludzie potrzebują kubka aromatycznej kawy, gorącej herbaty lub przepysznej czekolady. Kącik kawowy Ideal Cafe – profesjonalne, kompleksowe rozwiązanie.

Wszystko co niezbędne aby od razu zacząć sprzedawać i zarabiać

Oferujemy współpracę w zakresie wyboru, usytuowania i wyposażenia kącika, montaż i szkolenie z użytkowania, bieżące dostawy produktów i akcesoriów oraz niezawodny serwis techniczny.

Jako wiodący operator kącików kawowych w Polsce, zapewniamy pełną obsługę inwestycji

 • WYDAJNY EKSPRES AUTOMATYCZNY

   przygotowujący kawę z mielonego ziarna i świeżego mleka
 • PANEL Z CENNIKIEM

  wyklejany, drukowany na PCV lub podświetlany diodami LED
 • ESTETYCZNE WYKONANIE

  według zamówionego wzoru z dowolnego materiału, również z blachy nierdzewnej
 • SYSTEM UMEBLOWANIA

  wyposażony w podajniki kubków, chusteczek i pokrywek
 • WSZELKIE PRZYDATNE AKCESORIA

   filtr do wody, stojak na syropy smakowe, podajnik etc.
 • PAKIET STARTOWY PRODUKTÓW

  kawa, czekolada, herbata, kubki, pokrywki

Modele współpracy:

 • Ty zarabiasz, my obsługujemy Twoją lokalizację. Oferujemy kącik w promocyjnej cenie oraz indywidualne warunki dostaw i obsługi.
 • Rozwijasz biznes, masz nowe źródło dochodu. Inwestujesz w zakup i wyposażenie kącika, a bieżąca obsługa zależy od Twoich decyzji.
 • Masz inny pomysł? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie, oddzwonimy:Składający/a oświadczenie wyraża zgodę przedsiębiorcy: Ideal Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Pogodna 63/1, NIP:5422809465, Regon: 052206155, KRS: 0000492682 - Administratorowi - na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), b) i c) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w zakresie: przetwarzania i profilowania, w rozumieniu art. 4 pkt 2 i art. 4 pkt 4 tego rozporządzenia. Składający/a oświadczenie zapewnia, iż: został/a poinformowany/a o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, a wycofanie zgody jest równie łatwe jak jej wyrażenie; dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych; zna cel przekazania przez siebie danych osobowych do przetwarzania; ma dostęp do danych osobowych z prawem ich: sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody na przetwarzanie; może także wnieść skargę do organu nadzorczego, tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Administrator usunie przekazane sobie dane osobowe niezwłocznie, po ustaniu przyczyny ich dobrowolnego przekazania.