IDEAL CAFE. WIODĄCA MARKA FIRMY IDEAL GROUP SP. Z O.O.

Z PASJI DO KAWY

Wszystko zaczęło się od zamiłowania do kawy – wyśmienitego napoju, który rozjaśnia umysł, pobudza do aktywności i doskonale smakuje. W roku 2003 postanowiliśmy dzielić się naszą pasją z innymi ludźmi, tworząc firmę Ideal Group.

Przez 13 lat rozwinęliśmy naszą działalność na skalę ponad 1000 obsługiwanych lokalizacji. Operujemy siecią urządzeń vendingowych i punktów serwisowych w całej Polsce. Jesteśmy też aktywni na rynkach europejskich, wykorzystujemy innowacyjne technologie i systemy logistyczne, które pozwalają na sprawne zarządzanie rozwiniętą strukturą organizacyjną oraz nowoczesne metody płatności i rozliczeń sprzedawanych produktów.

Współpracujemy z instytucjami naukowymi w zakresie tworzenia i wdrażania nowych rozwiązań. Jako pierwsza polska firma przystąpiliśmy do Europejskiego Stowarzyszenia Vendingu (EVA). Angażujemy się również w działania z obszaru odpowiedzialności społecznej – pod hasłem “Zdrowe Kieszonkowe” propagujemy zdrowe odżywianie w szkołach podstawowych i gimnazjach. Niezmiennie jesteśmy wierni naszym zasadom, którymi są: profesjonalizm, innowacyjność i pasja do kawy, którą wciąż dzielimy się z naszymi klientami.

Zapraszamy do współpracy.

GAZELA BIZNESU 2017

WYRÓŻNIENIE

KRAJOWI LIDERZY INNOWACJI I ROZWOJU 2012

JESTEŚMY CZŁONKIEM

EUROPEAN VENDING ASSOCIATION

Ideal Cafe – oferujemy ekspresy renomowanych producentów

Dostarczamy rozwiązana najbardziej wymagającym klientom na rynku.

Zaufali nam: