Automat vendingowy w Twojej firmie

Automaty sprzedające zapewniają stały, szybki dostęp do artykułów spożywczych, których potrzebują Twoi pracownicy czy klienci bez potrzeby wychodzenia z budynku i bez oczekiwania na obsługę. Vending oznacza dostępność przez całą dobę, dzięki czemu doskonale sprawdza się w przestrzeniach, gdzie 24-godzinny dostęp do napojów czy przekąsek jest niezbędny. Jako wiodący operator vendingowy w Polsce, oferujemy kompleksowe rozwiązania w tym zakresie. Vending Ideal Group to doskonałej jakości maszyny, intuicyjne w obsłudze, dedykowane pod uznane, światowe marki.

Nasza oferta

  • Oferujemy elastyczne warunki współpracy, w zależności od potrzeb i wielkości firmy, a także precyzyjny system rozliczeń wydanych artykułów
  • Montujemy nowoczesne mechanizmy dostępu do maszyny, np. za pomocą kluczy dostępu lub kart zbliżeniowych
  • Oferujemy kompleksowe rozwiązanie – automaty do przekąsek, napojów zimnych i gorących oraz ekspresy do kawy.

Czy dysponujesz potencjalną lokalizacją?

Jeżeli widzą Państwo miejsce, gdzie potrzebny jest dostęp do wybornej kawy, gorącej czekolady albo innych napojów lub przekąsek – prosimy o kontakt. Jeśli wskazana lokalizacja zapewni spożycie ok. 30 napojów dziennie, udostępnimy Państwu maszynę i zaproponujemy miesięczny czynsz za dzierżawę powierzchni.

Forma współpracy

PEŁNA OBSŁUGA – dostarczamy automat i prowadzimy pełną obsługę lokalizacji, od zaopatrzenia po serwis techniczny

SPRZEDAŻ LUB WYNAJEM – dostarczamy urządzenie i zapewniamy obsługę serwisową, szkolenie oraz zaopatrzenie na uzgodnionych warunkach

Wybierz vending, którego potrzebujesz

Co zyskujesz:

  • Automaty światowego lidera – firmy Necta
  • Kompleksowe rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań
  • Szeroki wybór produktów, atrakcyjne warunki cenowe

Wyślij zapytanie, oddzwonimySkładający/a oświadczenie wyraża zgodę przedsiębiorcy: Ideal Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Pogodna 63/1, NIP:5422809465, Regon: 052206155, KRS: 0000492682 - Administratorowi - na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), b) i c) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w zakresie: przetwarzania i profilowania, w rozumieniu art. 4 pkt 2 i art. 4 pkt 4 tego rozporządzenia. Składający/a oświadczenie zapewnia, iż: został/a poinformowany/a o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, a wycofanie zgody jest równie łatwe jak jej wyrażenie; dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych; zna cel przekazania przez siebie danych osobowych do przetwarzania; ma dostęp do danych osobowych z prawem ich: sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody na przetwarzanie; może także wnieść skargę do organu nadzorczego, tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Administrator usunie przekazane sobie dane osobowe niezwłocznie, po ustaniu przyczyny ich dobrowolnego przekazania.