Automat do kawy, automat do napojów, automat do przekąsek

Automat vendingowy na stałe wpisał się w wyposażenie instytucji, biur, uczelni, szkół – obiektów użyteczności publicznej. Dzięki niezwykle prostej obsłudze oraz ogromnej rozpiętości dostępnych produktów, automat do napojów i przekąsek wykorzystywany jest właściwie wszędzie, niezależnie od charakteru obiektu oraz jego przeznaczenia. Automat do napojów i przekąsek jest ponadto jednym z najprostszych sposobów na zapewnienie swoim pracownikom dostępu do prostych posiłków i napojów, podnosząc jednocześnie komfort pracy oraz prestiż swojej firmy.

Gorąca potrzeba kawy?
Mówisz i masz – automat vendingowy!

W miejscach użyteczności publicznej i punktach o dużym natężeniu ruchu automaty vendingowe z gorącymi napojami przyciągają wiele osób, spragnionych kawy czy herbaty. To świetne rozwiązanie, które podnosi prestiż lokalizacji i zapewnia komfort użytkowania przez całą dobę, wszędzie tam gdzie stały dostęp do gorących napojów jest niezbędny.
Przygotowanie kawy z automatu zajmuje nie więcej niż 20 sekund. Automat vendingowy działa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez okrągły rok. Wymagającym konsumentom nowoczesna maszyna może zapewnić wybór spośród dwóch, a nawet trzech gatunków kawy – ziarnistej albo rozpuszczalnej – oraz szereg innych napojów podawanych na gorąco.

Każde urządzenie przed instalacją jest konfigurowane pod potrzeby naszych klientów. Automaty przyjmują bilon od 10 gr do 5 zł oraz wydają resztę, opcjonalnie montujemy w nich również systemy do płatności elektronicznych.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają certyfikaty bezpieczeństwa Unii Europejskiej.

Dostosowane do Twoich potrzeb

Każde urządzenie przed instalacją jest konfigurowane pod potrzeby naszych klientów. Automaty przyjmują bilon od 10 gr do 5 zł oraz wydają resztę, opcjonalnie montujemy w nich również systemy do płatności elektronicznych.

Gdzie możemy zamontować automat do kawy, automat do napojów czy automat do przekąsek?

Rekomendowane lokalizacje: biura, zakłady pracy, szkoły, szpitale oraz inne miejsca użytku publicznego, a każe punkty o dużym natężeniu ruchu, takie jak  obiekty sportowe czy dworce.

Dostępne napoje: kawa ziarnista i rozpuszczalna, herbata, kakao, mleko, gorąca czekolada, napoje czekoladowe Puchatek.

Formy współpracy

  • LIMIT ZAKUPOWY – samoobsługa. Wypożyczamy maszynę w zamian za miesięczne zakupy kawy, czekolady, kubków… powyżej określonej kwoty.
  • PAKIET – pełen serwis. Państwo ustalają ceny. Pieniądze w skarbonce są dla Państwa. My uzupełniamy, serwisujemy i czyścimy automat. Wizyta technika co 14 dni. Rozliczenie z każdej wydanej porcji.
  • UDOSTĘPNIENIE POWIERZCHNI – w atrakcyjnych lokalizacjach i przy dużym obrocie udostępnimy Państwu maszynę i zaproponujemy miesięczny czynsz za wynajętą powierzchnię.
  • MIX – jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Korzystają już Państwo z usług vendingowych i dotychczasowa forma rozliczenia była satysfakcjonująca? Prosimy o kontakt, chętnie porozmawiamy.

Elastyczność

Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności vending jest rozwiązaniem sprawdzonym i odpowiadającym indywidualnym wymaganiom różnorodnych odbiorców. Dbamy również o to, aby nasze automaty do napojów, smacznych i zdrowych przekąsek były niezawodne, bezpieczne i proste w obsłudze nie zapominając o istotnym aspekcie estetycznym. Serdecznie zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy z Ideal Group.

Co zyskujesz:

  • Wybór z najnowszej oferty światowych liderów w produkcji ekspresów do kawy i automatów vendingowych
  • Kompleksowe rozwiązanie
  • Elastyczne warunki współpracy

Wyślij zapytanie, oddzwonimySkładający/a oświadczenie wyraża zgodę przedsiębiorcy: Ideal Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Pogodna 63/1, NIP:5422809465, Regon: 052206155, KRS: 0000492682 - Administratorowi - na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), b) i c) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w zakresie: przetwarzania i profilowania, w rozumieniu art. 4 pkt 2 i art. 4 pkt 4 tego rozporządzenia. Składający/a oświadczenie zapewnia, iż: został/a poinformowany/a o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, a wycofanie zgody jest równie łatwe jak jej wyrażenie; dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych; zna cel przekazania przez siebie danych osobowych do przetwarzania; ma dostęp do danych osobowych z prawem ich: sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody na przetwarzanie; może także wnieść skargę do organu nadzorczego, tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Administrator usunie przekazane sobie dane osobowe niezwłocznie, po ustaniu przyczyny ich dobrowolnego przekazania.