Zalety Vendingu

Dla właścicieli firm / Office manager’ów

W wielu firmach picie kawy jest codziennym rytuałem pracowników. Aby umożliwić im łatwe i szybkie otrzymanie ulubionego napoju, a dzięki temu – poprawę samopoczucia i zwiększenie wydajności pracy, można skorzystać z automatycznych maszyn przygotowujących w wygodny sposób prawdziwe espresso czy latte ze świeżo zmielonej kawy i dodatku spienionego mleka naturalnego. Zainstalowane automaty serwują napoje bezpłatnie dla pracowników i klientów lub poprzez różne systemy akceptujące płatności (karty płatnicze VISA / MASTERCARD, banknoty, karty pracownicze, itp.) W każdej lokalizacji może zostać stworzony kącik kawowy, zaaranżowany specjalnie z myślą o konkretnej placówce. Atrakcyjne formy płatności (wprowadzenie limitu zakupowego czy rozliczenia z porcji) pozwalają na wybór rozwiązania optymalnego dla danego przedsiębiorstwa.

Zainstalowanie maszyn z kawą w firmie:

 • daje dostęp do wysokiej jakości napojów kawowych
 • pomaga pracownikom w utrzymaniu koncentracji i wydajności pracy
 • daje możliwości w zakresie aranżacji pomieszczeń
 • pozwala na elastyczne formy rozliczeń

 

Dla administratorów / właścicieli powierzchni

Urządzenia vendingowe to przede wszystkim doskonały sposób na to, aby w łatwy sposób uzyskać dodatkowe dochody. Stosując automaty do kawy i innych napojów, dań czy przekąsek, właściciele danego obiektu mają szansę szybkiego zarobku oraz wzbudzenia zainteresowania klientów, którzy chętniej skorzystają z jego usług. Będą też kojarzyli jego działalność z jakością prezentowaną przez znane marki oferowanych w automatach produktów. Specyfika działania automatów vendingowych polega na tym, że nie wymagają one ciągłej obsługi pracownika. Pozwala to na uniknięcie dodatkowych kosztów, co przekłada się na niskie, atrakcyjne dla klienta ceny. Automaty vendingowe mogą działać całą dobę, zajmując przy tym mało miejsca. Nowoczesna technika pozwala na umieszczenie ich zarówno wewnątrz obiektów, jak i na otwartej przestrzeni. Urządzenia te są przy tym skonstruowane w taki sposób, aby ich czyszczenie oraz zaopatrzenie przebiegało jak najsprawniej.

Podsumowując, urządzenia vendingowe:

 • pozwalają na osiągnięcie zysków niskim kosztem
 • pomagają zbudować pozytywny wizerunek lokalizacji
 • ułatwiają zdobycie nowych klientów
 • są łatwe w eksploatacji

Dla konsumentów / użytkowników

Umieszczone w instytucjach i firmach różnego typu maszyn vendingowych uprzyjemniają czas. Aromatyczna kawa postawi na nogi studentów w trakcie wykładów lub kierowców przy okazji tankowania, a smaczne i zdrowe przekąski pozwolą uczniom na odpowiednie odżywianie w szkole. Dostępne są również wersje z ciepłymi przekąskami (zupki instant), które zaspokoją głód podczas pracy. W automatach z napojami istnieje dodatkowo możliwość dozowania ilości cukru i mleka. Wiele modeli oferuje zarówno napoje, jak i przekąski, co pozwala na stworzenie własnego zestawu. Wystarczy mieć przy sobie mniejszą lub większą kwotę (automaty wydają resztę) lub kartę kredytową / płatniczą, by bez konieczności opuszczania obiektu i tracenia cennego czasu pozwolić sobie na chwilę przyjemności. Urządzenia te pracują intuicyjne – są łatwe w obsłudze i działają szybko.

Korzystanie z automatów z napojami i przekąskami:

 • jest proste i szybkie
 • umożliwia zdobycie pożądanego artykułu bez potrzeby wychodzenia z budynku
 • pozwala na dostosowanie artykułów do swoich potrzeb
 • skraca czas oczekiwania na obsługę
Skontaktuj się z nami!